LÉTO 2021 EXTRATERRESTRIAL FUN ​​

MODERNÍ LETNÍ TÁBOR

Zábavně vzdělávací program pod vedením zkušené lektorky a jejího týmu. Zveme všechny CAMPMATES (5 - 15 let) na naši space mission v angličtině.

TERMÍN

3. - 8. 7. 2021

LOKALITA

MORAVSKÝ KRAS

RS SLOUP

ANGLIČTINA

Pobytový tábor zaměřený na procvičování angličtiny a konverzaci.

REGISTRACE SPUŠTĚNA!

V případě zrušení tábora z důvodu protiepidemických opatření Vám vrátíme celou částku,  nebo nabídneme nový termín. 

CELOTÁBOROVÁ HRA DE-ACT

Objevování nekonečného vesmíru je pro děti fascinující stejně jako touha vyznat se v komplikovaném světě mezilidských vztahů, a především v sám sobě. Celotáborová komunikační hra v angličtině De-Act pomůže dětem rozvíjet jejich komunikační dovednosti v angličtině, ale např. také prezentační dovednosti. Hra má různé jazykové úrovně, takže je vhodná i pro začátečníky.

Koncepce letního tábora je zcela unikátní a navržena tak, aby si děti užily spoustu zábavy i jinak než prostřednictvím mobilních telefonů a sociálních sítí. Zároveň se děti zdokonalí v komunikaci v angličtině a osvojí si základ kompetencí a dovedností pro dnešní moderní svět.

Tato vesmírná bojovka poodhalí zajímavosti z oblasti řeči těla či typologie lidí. Děti si zdokonalí i paměť a logické uvažování.

 

Zdravý životní styl je pro nás na prvním místě.  Budeme trávit většinu času v přírodě a především aktivně.

Tábor je vhodný i pro začátečníky v angličtině.

illpostor3.png
illpostor2.png
profil dva.jpg

Moje osobní mise

Děti vedu formou své vlastí metody Bright and Brainy (BB), která kombinuje východiska z psycholingvistiky a neurobiologie k nadprůměrnému rozvoji poznávacích funkcí mozku. Děti jsou díky této metodě přirozeně komunikativní a empatické. Angličtina se tak pro děti stává přirozenou součástí jejich dne. 

Naprostá většina moderních psychologů se shoduje na tom, že emoční inteligence je pro celkovou spokojenost v dospělosti mnohem důležitější než inteligenční kvocient. 

Emoční inteligence ovlivňuje všechny oblasti našeho života. Hodnota této inteligence a míra toho, jak dobře dokážeme kontrolovat své vlastní emoce, ale i číst v ostatních lidech, určují to, zda budeme v životě prožívat radost, lásku, vnitřní klid či žít v chaosu.

Zdravé sebevědomí, správné dovednosti v oblasti komunikace, a umění pracovat s emocemi jsou nesmírně důležité a děti by si měly rozšiřovat své obzory i v těchto oblastech. Já jsem tady od toho, abych se stala jejich průvodcem na cestě k přirozené sebehodnotě a poznání a uvědomění si svého potencionálu.  Přistupuji k dětem s respektem a trpělivostí. Pracuji s dětmi z dětských domovů, pořádám semináře, pomáhám i individuálně formou osobního koučinku.

Děti by se měly dozvědět, jak využívat vlastní schopnosti, naučit se potřebné dovednosti, aby si v životě poradily s tím, co je potká.

Purple Sky

Bojovka De Act

Táborová hra  se odehrává na pomyslné planetě BLISSTAR ve vesmíru. Obyvatelé planety, campmates (naši táborníci), plní nejrůznější úkoly, a hlavně odhalují ill-paw-sters, kteří nejsou zrovna příkladnými obyvateli planety. Cílem hry není nezbedné ill-paw-sters odstranit, ale pomoci jim napravit se. Slovo ill – nemocný, poukazuje na to, že dotyčný potřebuje určitou léčbu, aby nikomu neubližoval ani svými slovy, ani svým chováním. Campmates se postupně zdokonalují a zařadí se mezi úspěšné starmates, kteří mají dovednosti v oblasti správné komunikace, prezentační dovednosti, splnily paměťové a jiné aktivity. 

SIMPLE ACT OF KINDNESS

Žijeme v přetechnizované době, kdy naše děti mají velmi málo příležitostí k opravdové osobní komunikaci. Svými bojovkami ukazuji dětem, co je to empatie, aktivní naslouchání nebo asertivita.  Každý den můžeme ve svém životě bez jakékoliv přípravy či složitého přemýšlení vyjádřit někomu svou náklonnost, pochválit ho či za něco poděkovat. Simple Act of Kindness je hra, která opět pomůže dětem lépe porozumět pocitům a chování ostatních lidí, ale i sobě samému.

TikTok: moderncampz

ORGANIZAČNÍ POKYNY

Termín:

3. – 8. 7. 2021

Lokalita:

Moravský kras - RS SLOUP, ubytování v dřevěných chatkách

Cena:

Cena tábora je 3.800.- Kč. V ceně je zahrnuta strava 5x denně, celodenní program, výuka angličtiny a konverzace,  ubytování.

Cena nezahrnuje dopravu na tábor. 

Sourozenecká sleva: Každý další sourozenec cena 3500 Kč. 

Platba číslo účtu: 27- 9317020297/0100, variabilní symbol Vám bude zaslán, do zprávy po příjemce uveďte, prosím, jméno dítěte

Storno poplatek: 

Částku, prosím, uhraďte do jednoho týdne od registrace. 

Registrace a přihláška: 

Vyplňte náš kontaktní formulář a my už se s Vámi spojíme a vše společně vyřídíme.

Na tábor je třeba také vzít s sebou:

  • prohlášení rodičů o bezinfekčnosti (obdržíte emailem)

  • lékařský posudek zdravotní způsobilosti - bude upřesněno

  • kartičku zdravotního pojištění (nebo její kopii)

Epidemiologická opatření:

Na samotných táborech dbáme na zvýšenou osobní hygienu. Hygienická zařízení a společné prostory jsou pravidelně uklízeny a dezinfikovány.

Budeme dělat všechno pro to, aby se s námi vaše děti nakazily pouze láskou k angličtině a komunikaci.

Máte zájem se registrovat na tábor? Napište si o přihlášku.

Kontaktujte mě!

Děkuji, brzy se Vám ozvu.

Těšíme se!